EN / RU    
 
 

 

Uzņēmums dibināts 1995.gadā, kad Valmieras veterinārās pārvaldes terapeits Andrejs Ozarskis spēra pārgalvīgu soli un sāka ārstēt mazos dzīvniekus Valmierā. Ārzemju braucienos redzētais viņu pamudināja uz drosmīgu rīcību – zooveikala atvēršanu. Daudzi no Andreja laikabiedriem to uzskatīja par utopiju, neticēja, ka kāds gribēs pirkt smiltis kaķim vai sienu jūras cūkai.

 

Andrejs ticēja savām idejām, un 1995.gada nogalē tika atvērts pirmais zoopreču un veterināro medikamentu veikals Vidzemē (Valmierā, Stacijas ielā 22). Tur savas darba gaitas uzsāka divas jaunas veterinārārstes – Ināra Ozoliņa-Ozola un Ginta Kantāne. Ināra joprojām strādā uzņēmumā un ir viena no labākajām speciālistēm eksotisko dzīvnieku un dekoratīvo putnu ārstēšanā. Vairāki Vidzemes veterinārārsti savas profesionālās iemaņas guvuši Capā un tālāk veidojuši veiksmīgu karjeru. Ar pašreizējo Capa kolektīvu varat iepazīties sadaļā komanda.

 

Zooveikala darbības sākums bija grūts, jo vajadzēja izglītot klientu preču lietderībā, pareizā lietošanā un mazo mājdzīvnieku aprūpē. Veikals ieguva popularitāti un nedaudz vēlāk tika atvērts zoopreču kiosks Valmierā, Tērbatas ielā. Šobrīd "Caps" atrodas Valmierā, K.Baumaņa ielā 9. Uzņēmums piedāvā veterinārās ambulances, zooveikala un aptiekas pakalpojumus.